Voir la collection complète

ALME VAN DE ZUUTHOEVE

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Thunder van de Zuuthoeve
Argentinus
Argentan
Dorle
Jura van St Maarten
Nimmerdor
Landlady
Mai Rose
Ilmeo
Alme
lady de larrivaux
Goldrose
Ibrahim
Jolie Rose

ABOUT

Met Almé van de Zuuthoeve komen we bij één van de allerbeste moederstammen van Frankrijk. Hij is immers een zoon van Mai Rose, een Ilmio(Almé)-dochter met als moeder Gold Rose. Deze Gold Rose is een fenomeen in de springsport. Zelf was zij één van de beste springpaarden ter wereld en won ze ondermeer de GP van Madrid, Parijs, Leeuwarden, Dinard, Barcelona,... en tekende ze voor het moederschap van verschillende goedgekeurde hengsten waaronde Calvados, Turban Rose en Hornet Rose.
De vader van Almé van de Zuuthoeve is de nu 6-jarige springbelofte Thunder van de Zuuthoeve welke zelf een produkt is van topverervers in de springsport nl. Argentinus, Nimmerdor en Landgraf. Almé van de Zuuthoeve springt met veel vermogen en techniek. Op de sprong toont hij een snelle reactie en een zeer goed evenwicht. Hij heeft alles voor een schitterende sportcarrière.

INFORMATION

Date de la naissance 17-03-2000
Geslacht Etalon
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions