Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Der Senaat 111
President
Clinton
Gudrun
Lizette
Burggraaf
Gladiola
Welfe vd Heffinck
Heartbreaker
Nimmerdor
Bacarole
Kinnette vd Heffinck
Pachat II
Dinnette vd Heffinck

ABOUT

Der Senaat 111 is het paradepaard uit de fokkerij van Harrie Theeuwes. Het afgelopen seizoen presteerde de zoon van President weer uitstekend. Hij won op spectaculaire wijze het Hengstengala op de BWP-hengstenkeuring in Moorsele en werd 2e in de hengsten competitie in Oud Heverlee. In het groene seizoen bleef hij 4 op 4 keer foutloos in de BWP cyclus en won hij de proef voor 6-jarigen op het CSI van Lummen.
Welfe v/d Heffinck, de moeder van Jadalco 111 is een volle zuster van Souvenir v/d Heffinck die zelf internationaal sprong met Wilm Vermeir en tevens de moeder is van Exquis Bentley – Harry Smolders.
De grootmoeder Kinette v/d Heffinck is een zuster van Quel Homme v/d Heffinck (v Quidam de Revel) die Duits kampioen werd onder Rene Tebbel.
Deze Quinette Ut moederstam is één van de beste van België met meer dan 15 internationale springpaarden en een hele reeks goedgekeurde hengsten.

INFORMATION

Date de la naissance 28-04-2009
Geslacht Etalon
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions