Voir la collection complète

JANA VAN HET BEVRIJDTHOF

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Douglas
Darco
Lugano van la Roche
Ocoucha
Fiona
Capitol I
Buffet
Fanny van de Leeuwerk
Indoctro
Capitol I
Vanessa VII
Pastorale
Calvados
L Cordin

ABOUT

Douglas VDL is een zoon van Darco x Capitol I die lange tijd in Ierland verbleef. Als jong paard werd hij reeds kampioen van Ierland en nadien was hij internationaal succesvol met Connor Swail die met hem wist te winnen op 1.50 m niveau.

Fanny v/d Leeuwerk, de moeder van Jana v/h Bevrijdthof is een dochter van de beroemde hengst Indoctro die aanzien wordt als één van de beste springpaardenverervers van Nederland.

De 3de moeder L.Coradin (v. Corrado I) is tevens de moeder van de KWPN gekeurde hengst Balourado (v. Baloubet de Rouet) die met Robert Smith succesvol CSI-1.45 m springt.

L.Coradin is ook de volle zuster van de hengst Corraldo en uit de directe moederstam komen de hengsten Calimero, Hauptlord en de internationale springhengst Utah S.W. Z die op CSI 1.50 m niveau springt.

INFORMATION

Date de la naissance 30-03-2009
Geslacht Jument
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions