Voir la collection complète

JARLEY VAN DE LEEUWERK

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Harley VDL
Heartbreaker
Nimmerdor
Bacarole
Larthago
Carthago
Daisy IV
Shining Star
Calypso III
Cor de la Bruyere
Tabelle
Fleur van de Braakkouter
Zamiro
Conny de Boeshoven

ABOUT

Harley VDL is een bijzonder interessant gefokte zoon van Heartbreaker uit een moederlijn die terug gaat op grootheden als Carthago Z en Caletto I. Harley VDL presteerde zeer goed in de Nederlanse hengstencompetitie als 4- en 5-jarige.
Shining Star, de moeder van Jarley v/d Leeuwerk was zelf een verdienstelijk springpaard en sprong Z-niveau.
De grootmoeder, Fleur v/d Braakkouter is een zuster van het int. springpaard Roxette (v Wiensender) die op haar beurt weer de moeder is van de AES gekeurde hengst Vito (v. Darco).

INFORMATION

Date de la naissance 29-03-2009
Geslacht Etalon
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions