Voir la collection complète

JUNIOR ETERNITY VAN BETS

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Eternity van de N Ranch
Benneton V
Brummerhoeve's Bos
Hoppenhof's Funny
Hariet
Vita Nova's Golden Boris
Ramona
Tirantella
Houdini
Katric Capers
Wootton Firefly
Sandra

ABOUT

Veel uitleg behoeft deze mooie 3-jarige topatleet niet.
Kijk en U zult overtuigd zijn van zijn kunnen.
We verzekeren U dat Junior Eternity van Bets, ondanks zijn beperkte stokmaat, in de springarena een grote wordt.

Ook hier geldt immers het gezegde:
“De appel valt niet ver van de boom!”
Zijn vader Eternity van de N. Ranch is een prestatiehengst pursang.
Zijn talloze schitterende prestaties op springconcoursen spreken voor zich.
Ook te midden van zijn grotere BWP-collega’s wist deze BRP-hengst zich steeds in de voorste gelederen te nestelen.

Ook in de fokkerij heeft Eternity van de N. Ranch reeds verschillende visitekaartjes afgegeven.
Hij leverde al verschillende veulenkampioenen, waaronder de nationale
BRP-veulenkampioen 2006 én 2008 nl. Kairo “E” van het Juxschot en Mahdi “F” van het Juxschot.

Zijn goedgekeurde zoon Invisible “E” van het Juxschot is net als zijn vader een topper in de sport.
Zo won hij in 2008 op amper 4-jarige leeftijd de wedstrijd Bestgaande Rijpony te Pulderbos.
Bovendien won hij ook reeds wedstrijden stijlspringen
D-licht en stond bij zijn mannetje in het VOR-circuit bij de 4-jarige paarden.

Met Junior Eternity van Bets haalt U dan ook een springcrack in huis die in de toekomst zijn afstamming niet zal verloochenen!

INFORMATION

Date de la naissance 08-06-2005
Geslacht Hongre
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions