Voir la collection complète

JURIST A VAN DE NACHTEGAELE

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

CONTENDRO I
CONTENDER
CALYPSO II
GOFINE
BRAVO
REICHSGRAF
OFARIM
RADJANIN VLASBLOEMHOEVE
CAMUS
CALYPSO I
TOXY
KORINA ADINA D'OFEN
OFEN
ADINA

ABOUT

Contendro I (Stam 104A) is op dit ogenblik één van de belangrijkste springpaarden- verervers in het Hannoveraanse fokgebied. Deze zoon van Contender levert prachtige atletische modellen die zeer veel kwaliteit etaleren op de sprong. In de internationale sport is Contendro I de vader van o.a. Caballito, Captain Fire, Caruso, Codex One enz. Als vader van tal van goedgekeurde hengsten kennen we hem vooral van de BWP-gekeurde Bremeersen Crescendo.

Radjanin Vlasbloemhoeve behoort tot BWP-prestatiestam 62. Zelf sprong ze jarenlang op Z niveau. Haar volle broer, Uxtro Vlasbloemhoeve, loopt in de dressuursport internationaal Grand Prix met het Spaanse Team. Verder in de stam vinden we Tequila terug, het Grand Prix paard van Dirk Demeersman enkele jaren geleden.

INFORMATION

Date de la naissance 03-06-2009
Geslacht Etalon
Couleur Bai foncé
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions