Voir la collection complète

LIEKE VAN DE GROENHEUVEL

Terminé le

1 janv. 2020 à 00:00:00

Connectez-vous pour faire votre offre et suivre la vente aux enchères

PEDIGREE

Gero van de Vondelhoeve
Vario van de Mispelaere
Vivaldi
Tirana
Kantje's Madonna
Priory Prickle
Kantje's Warrinette
Imke van de Groenheuvel
Nantano
Nante I
Komtesse
Daisy
Durello
Verena

ABOUT

Lieke is een aansprekend ponymerrieveulen dat in het oog springt met haar prachtig exterieur en prima gangen waarmee ze door de baan walst.
Haar afstamming laat dan ook niets anders vermoeden dan een aparte pony te worden.
Haar vader, de jonge beloftevolle ponyhengst Gero van de Vondelhoeve, heeft al een prachtig palmares waaronder provinciaal kampioen.
Hij is zelf een zoon van Vario van de Mispelaere, die voor een astronomisch bedrag naar het buitenland werd verkocht.
Zijn moeder, Kantje’s Madonna, gaf ook de zeer goed fokkende pony-hengst Calypso van de Vondelhoeve.
De moeder van Lieke, Imke van de Groenheuvel, is op de provinciale en nationale prijskampen nooit uit de top 3 geweest!
Evenals grootmoeder Daisy, die al reeds tweemaal nationaal exterieur-kampioene werd.
Dit verklaart het prachtige exterieur van Lieke.
Grootmoeder Daisy is trouwens nog maar enkele jaren in België.
In Duitsland gaf zij reeds twee staatspremiemerries en twee gekeurde zonen, waarvan één die dit jaar Bundessiegerhengst springen werd.
Als vader van Daisy vinden we nog de 32-jarige legendarische ponyhengst Nantano, die meer dan vijftig gekeurde zonen gaf. De meest gekende is ongetwijfeld Nabor die in België talrijke goede pony’s heeft gegeven.
Al deze dingen maken Lieke van de Groenheuvel ongetwijfeld tot een
superbeste pony voor sport en fokkerij.

INFORMATION

Date de la naissance 10-05-2007
Geslacht Jument
Couleur Bai
Studbook BWP
TVA 21.00%

Conditions