Bekijk volledige collectie

INDRA VAN DEN BISSCHOP

Eindigde op

1 jan. 2020 00:00:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

PEDIGREE

Heartbreaker
Nimmerdor
Farn
Ramonaa
Bacarole
Silvano
Orchidee
Secret Love Wonderland
Libero H
Landgraf I
Oktave
Priscilla
Grannus
Zarina

You don't have a PDF plugin for this browser. No problem... you can click here to download the PDF file.

ABOUT

INDRA VAN DEN BISSCHOP, EEN VOLLE ZUS VAN DULF EN HOLLAND VAN DEN BISSCHOP

Dankzij fokkerij ‘van den Bisschop’ kan men een rechtstreekse dochter van de levende legende Heartbreaker kopen. Hoeven we Heartbreaker nog voor te stellen? Op de recentste WBFSH/Rolex-ranglijst van de beste springpaardenleveranciers ter wereld staat hij op de 27e plaats. Op negenjarige leeftijd sprong Heartbreaker al verdienstelijk tijdens Grote Prijzen op 1m60-niveau. Eén van de hoogtepunten in Heartbreaker zijn  internationale carrière in de springsport is ongetwijfeld de vierde plaats in de Grote Prijs van Aken. Zijn ruiter, Peter Geerink, verklaarde ooit: ‘Hij heeft het hart van een leeuw en een galoppade waar menig groter paard jaloers op zou zijn.’ Daarnaast vererft Heartbreaker voorzichtigheid, vermogen, elektriciteit en zijn zeer goede mentaliteit.

In de wereld van de springpaardenfokkerij geniet Indra’s moeder, Secret Love Wonderland, naam en faam. Van deze dochter van Libero H werden reeds vier zonen goedgekeurd als dekhengst, met name Dulf van den Bisschop, Arizona (ex-Flinston van den Bisschop), Holland van den Bisschop en Maestro van den Bisschop. Secret Love Wonderland gaf ook al meermaals haar visitekaartje af in de springsport, o.a. als moeder van Holland van den Bisschop (die op 1m60-niveau presteert, met Remco Been in het zadel),  Estina van den Bisschop (konden we in 2013 onder Samantha McIntosh aan het werk zien tijdens wereldbekerproeven) en de BWP-ambassadeur Dulf van den Bisschop. De te koop aangeboden Indra is een volle zus van Dulf, Estina en Holland. Zijzelf tekende voor het moederschap van o.a. de zevenjarige Macho VD Bisschop (1m35-1m40-niveau in wedstrijden voor jonge paarden, Tolga Aksoyek).

Indra zal verkocht worden, samen met twee embryo’s. Een door Urano de Cartigny, de andere van Opium JW van de Moerhoeve.

Wetende dat Heartbreaker enkel middels ICSI nog beschikbaar is voor de fokkerij en ermee rekening houdend dat Indra uit een doorgefokte sportstam voortkomt, hoeven we u er allicht niet van te overtuigen dat we hier te maken hebben met een topopportuniteit.

INFORMATIE

Geboortedatum 07-05-2008
Geslacht Merrie
Kleur Licht vos
Studbook BWP
BTW 21.00%

Voorwaarden

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie